Mijia اسکوتر برقی شائومی تنها 290 دلار!

0
3488
اسکوتر برقی شائومی Mijia

اسکوتر برقی یکی دیگر از حوزه‌های فعالیت جدید شرکت شائومی به حساب می‌آید که امروز با رونمایی رسمی از Mijia به صورت رسمی به واقعیت پیوست. این اسکوتر برقی نسبتا کوچک که 12.5 کیلوگرم وزن دارد می‌تواند یک فرد 75 کیلوگرمی را تا مسافت 30 کیلومتر با حداکثر سرعت 25 کیلومتر بر ساعت جابجا کند و از لحاظ قیمتی نیز رقیب سرسختی برای دیگر نمونه‌های مشابه به حساب می‌آید.

اسکوتر برقی Mijia مجهز به باتری 280 وات ساعتی شرکت ال‌جی و یک موتور 500 واتی است که علاوه بر ترمزهای معمول دیسکی از سیستم بازیابی انرژی جنبشی یا KERS بهره می‌برد که می‌تواند اسکوتر را در 4 دقیقه متوقف کند.

اسکوتر برقی شائومی Mijia

 

همانند اکثر دیگر محصولات شائومی، این اسکوتر نیز با دارای یک اپلیکیشن موبایل است که مواردی مثل سرعت فعلی، شارژ باتری و مسافت باقی‌مانده با توجه به شارژ در آن به نمایش در می‌آید.

اسکوتر برقی شائومی Mijia

شائومی Mijia در دو رنگ سفید و مشکی ارائه شده و امکان جمع شدن و تا شدن نیز برای آن پیش‌بینی شده است. قیمت در نظر گرفته شده برای این اسکوتر جذاب 2 هزار یوان چین است که نزدیک به 290 دلار آمریکا بوده و هنوز مشخص نیست که آیا این مدل در بازاری غیر از چین نیز ارائه می‌شود یا خیر.

 

 

منبع

ارسال یک پاسخ