تولد دوباره نینتندو NES: لذت کلاسیک فقط 60 دلار

0
2035
ارائه کنسول کلاسیک نینتندو Mini NES

کنسول‌های بازی کلاسیکی همچون آتاری، سگا و نینتندو برای هم‌نسلان ما دیوایس‌های فراموش نشدنی بودند که هیچگاه نمی‌توان آنها را با کنسول‌های فوق‌ پیشرفته امروزی با گرافیک‌های مدرن و امکانات متعدد مقایسه کرد. شرکت نینتندو که در طی چند روز اخبر با ارائه بازی Pokemon کاملا بر سرزبان‌ها افتاده در تصمیمی جالب تصمیم گرفته یکی از کنسول‌های محبوب خود را پس از سال‌ها دوباره عرضه کند.

کنسول بازی Mini NES جدید که به راحتی در کف دست جا می‌شود همچنان دارای طراحی کلاسیک بسیار جذابی ست و دسته‌های بازی اوریجینال NES را نیز به همراه خود دارد. در جعبه محتویات این کنسول البته تنها یک دسته قرار گرفته و در صورتی که بخواهید یک دسته دیگر نیز به این مجموعه بیفزایید باید 10 دلار دیگر بپردازید. این کنسول با پورت HDMI با نمایشگر خارجی متصل می‌شود که از این لحاظ تغییر مهمی را تجربه کرده است.

ارائه کنسول کلاسیک نینتندو Mini NES

نکته جالب در مورد دسته‌های این کنسول این است که می‌توان آنها را به کنسول پیشرفته Wii U نیز برای انجام بازی‌های کلاسیک متصل کرد. درون این کنسول هیجان‌انگیز 30 بازی کلاسیک دیده می‌شود که از میان آنها به عناوین خاطره‌انگیزی همچون Super Mario می‌توان اشاره کرد. کل این بازی‌ها شامل این موارد هستند:

Balloon Fight
BUBBLE BOBBLE
Castlevania
Castlevania II: Simon’s Quest
Donkey Kong
Donkey Kong Jr
DOUBLE DRAGON II: THE REVENGE
Dr. Mario
Excitebike
FINAL FANTASY
Galaga
GHOSTS’N GOBLINS
GRADIUS
Ice Climber
Kid Icarus
Kirby’s Adventure
Mario Bros
MEGA MAN® 2
Metroid
NINJA GAIDEN
PAC-MAN
Punch-Out!! ™ Featuring Mr. Dream
StarTropics
SUPER C
Super Mario Bros
Super Mario Bros. ™ 2
Super Mario Bros. ™ 3
TECMO BOWL
The Legend of Zelda
Zelda II: The Adventure of Link

در این کنسول ظاهرا از امکان اتصال کارت حافظه، کارتریج یا هر نوع افزونه دیگری خبری نیست و کاربران باید به همین 30 بازی اکتفا کنند که البته برای قیمت 59,99‌دلاری این کنسول معامله شیرینی به نظر می‌رسد.

ارائه کنسول کلاسیک نینتندو Mini NES

این کنسول در 11 نوامبر (21 آبان 95) به بازار عرضه می‌شود.

منبع

ارسال یک پاسخ