Note FE یا Note7 ریفوربیش 16 تیر در بازار : 620 دلار!

0
1627
Note FE یا Note7 ریفوربیش 16 تیر در بازار : 620 دلار!

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار می‌توان خبر درستی در مورد نوت7‌های ریفوربیش سامسونگ منتشر کرد. خبرهای رسمی در مورد این گوشی با تأیید فروش نوت 7 ریفر توسط سامسونگ آغاز شد پس از آن تصویری از گوشی ریفر نوت 7 با نام Note 7S یا 7R و باتری 3200 منتشر شد و اندکی بعد نیز انتشار تصاویری از نوت 7R ریفوربیش در صدر خبرها قرار گرفت. این بار اما ظاهرا باید این گوشی را با نام دیگری یعنی Note FE بنامیم که هفتم جولای یعنی 16 تیر 1396 به صورت رسمی به بازار عرضه می‌کند.

Note FE یا Note7 ریفوربیش 16 تیر در بازار : 620 دلار!

قیمت Note FE طبق اطلاعات یکه منابع کره‌ای در این زمینه ارائه کرده‌اند زقم بسیار بالای 620 دلار است که این با گزارش قبلی در این زمینه که نصف قیمت Note 7 اصلی و حوالی 440 دلار برای نوت7 ریفوربیش اشاره داشتند کاملا در تضاد قرار می‌گیرد. علت تأخیر سامسونگ برای ارائه این گوشی در بازار ظاهرا برای افزایش تعداد دیوایس‌های عرضه شده از 150 هزار به 450 هزار است و بدین‌ترتیب سامسونگ از فروش بالای این دیوایس به نوعی اطمینان دارد. طبق خبرهای این منبع، برای افزایش جذابیت این گوشی، ظاهرا سامسونگ قابلیت Bixby را نیز در Note 7 جدید وارد می‌کند هرچند شرکت سازنده هنوز در این مورد هیچ موضع‌گیری نکرده و با توجه به تغییر نکردن طراحی دستگاه تعبیه این امکان حداقل به صورت سخت‌افزاری، بعید به نظر می‌رسد.

سامسونگ پیش از این رسما اعلام کرده بود که نوت 7 ریفوربیش در آمریکا عرضه نمی‌شود اما پس از عرضه اولیه آن در کره احتمالا شاهد حضور آن در اکثر دیگر بازارها نیز خواهیم بود.

منبع

ارسال یک پاسخ