PRO TREK F20A ، ساعت هوشمند ارزان‌قیمت کاسیو

0
10167
PRO TREK F20A ، ساعت هوشمند ارزان‌قیمت کاسیو

شرکت کاسیو در اوائل زمستان دو سال گذشته از اسمارت‌واچ جدیدی به اسم Pro-Trek WSD-F20 رونمائی کرد که ادامه‌ای بر اولین ساعت‌هوشمند اندرویدی این شرکت یعنی F10 بود. این شرکت سال گذشته در چنین روزهائی نسخه لیمیتد کاسیو WSD-F20SC با Wear OS را معرفی کرد و امروز نیز نسخه تازه‌ای از این ساعت را با نام PRO TREK F20A رونمائی که با قیمت مناسب نسبت به نسخه‌های قبلی، به جهت جذب کاربران بیشتر به این رده طراحی شده است. PRO TREK F20A با رنگ آبی متمایز دورتادور صفحه‌نمایش و بند از مدل سال قبل متمایز می‌شود و در این میان با ارائه شدن با قیمت 399 دلاری در حالی که مدل اصلی این ساعت یعنی F20، پانصد دلار قیمت داشت، جمعیت هدف گسترده‌‌تری را به خود جذب می‌کند.

PRO TREK F20A ، ساعت هوشمند ارزان‌قیمت کاسیو

برگ برنده اصلی این ساعت به صفحه‌نمایش دوگانه 1.32 اینچی 300×320 پیکسلی آن تعلق دارد که در حقیقت شامل دو لایه صفحه‌نمایش جداگانه است که یکی صفحه‌نمایشی رنگی و دیگری یک LCD تک رنگ است. صفحه‌نمایش تک رنگ برای نمایش ساعت و موارد ابتدائی از این دست استفاده شده و بنابراین یک بار شارژ کردن ساعت برای روشن نگه‌داشتن این صفحه‌نمایش در طی یک ماه کفایت خواهد کرد. برخلاف این صفحه‌نمایش، پنل رنگی دوم گزینه‌های هوشمند ساعت از جمله نقشه رنگی GPS را به نمایش می‌کشید و استفاده از آن مثل دیگر ساعت‌های مجهز به سیستم‌عامل Wear OS گوگل، منجر به خالی شدن سریع باتری در عرض یکی دو روز خواهد شد. PRO TREK F20A همانطور که اشاره شد به مسیریاب GPS‌ مجهز بوده و نقشه‌های رنگی آفلاین دارد.

PRO TREK F20A ، ساعت هوشمند ارزان‌قیمت کاسیو

کاسیو برای پربارتر کردن هرچه بیشتر این ساعت هوشمند با 9 کمپانی سازنده اپلیکیشن برای ساخت برنامه‌های مختلف در زمینه‌های گوناگون به توافق رسیده و همزمان با لانچ جهانی این محصول، اپلیکیشن‌های مذکور نیز به بازار ارائه می‌شوند. این ساعت از استاندارد نظامی MIL-STD-810G برخوردار است و تا 50 متر زیر آب نیز نفوذناپذیری خود را حفظ می‌کند. قطب‌نمای دیجیتال، ارتفاع‌سنج و فشار سنج و میکروفون دیگر مشخصات مهم F20A را تشکیل می‌دهند.

منبع

ارسال یک پاسخ