معرفی کشورهای ارائه‌‌کننده دستبند Samsung Charm

0
1751
معرفی بازارهای ارائه دهنده دستبند charm سامسونگ

در اوائل سال جاری میلادی و زمانی که تمامی نگاه‌ها در نمایشگاه MWC 2016 به پرچمداران جدید Galaxy S7 و Galaxy S7 edge سامسونگ دوخته شده بود این شرکت در غرفه محصولات خود دیوایس‌های کوچک‌تری را نیز به نمایش گذاشت که دستبند هوشمند Charm یکی از آنهاست. این دستبند که در امکانات رویکردی همچون Mi Band شائومی دارد به زودی در اکثر بازارها در دسترس قرار می‌گیرد.

با اینکه سامسونگ در زمان معرفی Charm از آن با عنوان نوع جدیدی از پوشیدنی‌ها (A New Type of Wearable) یاد کرد اما این دستبند از هر لحاظ شباهت کاملی با موفق‌ترین نوع این گونه یعنی Mi Band از شائومی دارد. فروش بالا و محبوبیت این دستبند بسیر ارزان‌قیمت سامسونگ را نیز به خضور در این عرصه ترغیب کرد و Charm حاصل این ترغیب شدن است. این دستبند که در نمایشگاه MWC 2016 دو نوع گرد و چهارگوش آن به نمایش گذاشته شد تنها دارای LED برای مطلع ساختن کاربر از نوتیفیکیشن‌های گوشی بوده و با بلوتوث کم مصرف (LE) با گوشی موبایل در ارتباط خواهد بود. در بخش نرم‌افزاری نیز به جز اپلیکیشن اختصاصی Charm از دیتای دستبند در برنامه S Health سامسونگ نیز می‌توان بهره برد. این دستبند با باتری 17mAh به گفته شرکت سازنده تا 18 روز با یک بار شارژ دوام دارد.

معرفی بازارهای ارائه دهنده دستبند charm سامسونگ

اطلاعاتی که امروز از این دیوایس منتشر شده به حضور قریب‌الوقوع آن در بازارهای جهانی اشاره دارد. به گفته سامسونگ Charm هم‌اینک در کره‌جنوبی، ایتالیا، فرانسه و روسیه در دسترس قرار دارد و به زودی در برخی بازارهای منتخب نیز عرضه می‌شود. با اینکه سامسونگ صراحتا در این مورد اطلاعاتی منتشر نکرده اما با توجه به تصاویر ازائه شده از سوی این برند برای این دستبند ظاهرا نباید منتظر نسخه چهارگوش دستگاه باشیم چرا که تمامی دستبندهای حاضر در تصویر دایره‌ای هستند.

معرفی بازارهای ارائه دهنده دستبند charm سامسونگ

این دیوایس با اندرویدهای 4.4 به بالا و اپلیکیشن‌های S Health نسخه 4.6 به بالا هماهنگ بوده و در رنگ‌های طلایی، مشکی و صورتی عرضه می‌شود.

منبع

ارسال یک پاسخ