منتظر XPERIA C و M‌های جدید هستید؟ دیگر نباشید!

0
1835
اطلاعاتی در مورد حذف سری m و c در محصولات موبایل سونی

XPERIA: معرفی سری X در محصولات موبایلی شرکت سونی با اینکه بسیاری از طرفداران این برند را بر سر ذوق آورد یک پیامد نچندان با اهمیت یعنی حذف سری XPERIA Z را به همراه داشت اینک ظاهرا مشخص شده که سری Z تنها قربانی تولد سری X نبوده و از این پس نباید به انتظار معرفی شدن گوشی‌های میانی خوش‌قیمت سری M و اسمارت‌فون‌های سلفی سری C بایستیم.

Sony-Xperia - سونی اکسپریا

اطلاعات جدید در این مورد از یک اسلاید پرزنتیشن سونی به بیرون درز پیدا کرده است که در آن به سادگی تمامی گوشی‌های آینده این برند را از جمله پرچمداران را می‌توان مشاهده کرد. نکته بسیار جالب در این میان این است که تمامی گوشی‌های این برند حداقل تا سال 2018 طبق اطلاعات به دست آمده در سری XPERIA X قرار دارند و دیگر سری‌های احتمالا به دست فراموشی سپرده خواهند شد.

اطلاعاتی در مورد حذف سری m و c در محصولات موبایل سونی

نکته جالب دیگر به حضور XPERIA X در تمامی تبلیغ‌های این برند در آینده اشاره دارد که اهمیت این خانواده را برای سونی روشن می‌سازد.

اطلاعاتی در مورد حذف سری m و c در محصولات موبایل سونی

نگفته پیداست که هیچ یک از موارد گفته شده هنوز به صورت رسمی یا غیر رسمی توسط سونی تایید یا رد نشده‌اند بنابراین تا موضع‌گیری رسمی این شرکت همچنان در مورد صحت و سقم این اطلاعات باید به دیده تردید نگریست.

منبع

ارسال یک پاسخ