تصاویر جدید گلکسی نوت 6 + مشخصات احتمالی

0
6340
رندر تصاویر و مشخصات گلکسی نوت 6 سامسونگ

در رابطه با نسل بعدی فبلت‌های شرکت سامسونگ یعنی گلکسی نوت 6 تا به امروز اطلاعات مختلفی منتشر شده است و در برخی موارد حتی به امکان ارائه دو گوشی مختلف با نام‌های نوت 6 و نوت 7 اشاره شده و خمیده بودن صفحه‌نمایش در برخی از این اطلاعات به عنوان قسمت مهمی از جزئیات ذکر شده است. در ادامه جدیدترین رندرهای ساخته شده برای این گوشی و مشخصات آن را مرور می‌کنیم.

با اینکه هنوز تصویری حتی غیر رسمی از نوت 6 (یا هر نام دیگری که این دیوایس در نهایت به خود بگیرد) در دست نیست اما ترکیبی از اطلاعات به دست آمده، طرح‌های اولیه و ذوق و سلیقه uSwitch منجر به ساخت رندرهای جالبی از این گوشی شده است. در این رندرها که در پایین مشاهده می‌شوند مانند Galaxy S7 edge دیوایسی با کناره‌های خمیده صفحه‌نمایش در هر دو طرف دیده می‌شوند و جایگاه قلم S Pen نیز در سمت راست پایین گوشی است.

رندر تصاویر و مشخصات گلکسی نوت 6 سامسونگ

رندر تصاویر و مشخصات گلکسی نوت 6 سامسونگ

دیگر نکته جالب در این تصاویر به افزوده شدن سنسورهای تازه‌ای در بالای صفحه‌نمایش تعلق دارد که ممکن است در نهایت به حضور اسکنر چشم (Iris Scanner) در این مدل منجر شود. تمامی جوانب دستگاه در ویدئوی زیر به وضوح مشخص است.

 

 
در اطلاعات دیگری از این گوشی لیکری به نام ShaiMizrachi در توئیتی نه‌تنها به خمیده بودن صفحه‌نمایش گلکسی نوت بعدی اشاره کرده بلکه ابعاد و اندازه‌های دقیق این گوشی را نیز اعلام کرده است. به گفته این لیکر ابعاد دستگاه 7.8×74.5×153 میلیمتر است که در مقایسه با نوت5 با ابعاد 7.6×76.1×153.2 میلیمتر تنها در ضخامت اندکی بزرگ‌تر شده است و در سایر گزینه‌ها با دیوایس کوچک‌تری روبرو هستیم بنابراین در صورت صحت این اطلاعات نمی‌توان انتظار چندانی در زمینه افزایش ابعاد صفحه‌نمایش دستگاه داشت.

منبع 1

منبع 2

ارسال یک پاسخ