گلکسی S6 با پنل QHD و دکمه تاچ مشابه آی‌فون

0
1641
اطلاعات جدید در مورد گلکسی اس 6 سامسونگ

پازل اطلاعات در مورد فلگ‌شیپ آینده سامسونگ موسوم به Galaxy S6 هر لحظه در حال افزایش است و آرام‌آرام تصویر این گوشی شکل می‌‌گیرد. اطلاعات جدید در مورد S6 به دو خبر مختلف یکی در رابطه با صفحه‌نمایش دستگاه و دیگری در مورد نوع دکمه تاچ زیر صفحه‌نمایش است که هر دو جالب توجه به نظر میرسند.

خبر اول در مورد Galaxy S6 از اطلاعات فایل User Agent Profile گوشی به بیرون درز پیدا کرده است. در این اطلاعات وضوح صفحه‌نمایش گوشی که به احتمال فراوان 5.5 اینچی است، QHD یا 2560×1440 پیکسل تعیین شده و بدین‌ترتیب برخی دیگر از شایعات در مورد 4K بودن آن از میان می‌رود. البته در این فایل به پردازنده ضعیف خانواده ARM 11 اشاره شده که این پردازنده قدیمی تنها 32 بیتی است و حضور آن در S6 کاملا غیر ممکن به نظر می‌رسد. بدین‌ترتیب می‌توان اینگونه نتیجه‌گیری کرد که این پردازنده تنها در یک نسخه تست اولیه از S6 حضور داشته و ممکن است وضوح صفحه‌نمایش نیز در آینده با تغییر روبرو شود.

اطلاعات جدید در مورد گلکسی اس 6 سامسونگ

دومین تکه اطلاعات منتشر شده از S6 به دکمه زیر صفحه‌نمایش تعلق دارد جایی‌که سامسونگ پیش از این از شیوه کشیدن انگشت از بالا به پایین استفاده می‌کرد اما ناگفته‌ها حاکی از این است که این شرکت نیز قرار است به شیوه اپل در این زمینه عمل کنند. حضور سنسور در خود دکمه Home سرعت باز شدن را بسیار افزایش می‌دهد و در زمینه دقت نیز بسیار موفقیت‌آمیزتر است.

اطلاعات جدید در مورد گلکسی اس 6 سامسونگ

باید حداقل تا نمایشگاه MWC 2015 در بارسلون اسپانیا برای کامل شدن این پازل و نمایش رسمی Galaxy S6 که احتمالا در این رویداد معرفی می‌شود، به انتظار نشست.

منبع 1

منبع 2

ارسال یک پاسخ