سونی قیمت اسمارت‌واچ 3 را در هند اعلام کرد

0
2532
تعیین قیمت سونی اسمارت واچ 3 در هند

زمان نسبتا زیادی  از معرفی ساعت هوشمند سونی Smart Watch 3 در نمایشگاه IFA 2014 می‌گذرد. این ساعت که نخستین تجربه سونی در زمینه سیستم‌عامل Android Wear به شمار می‌رود تغییرات بزرگی را نسبت به نسل قبلی این کلاس تجربه کرده و قابلیت‌های جدیدی در آن دیده می‌شود. سونی امروز قیمت این ساعت همراه با دستبند هوشمند SmartBand Talk را در هند اعلام کرد.

قیمت در نظر گرفته شده برای Smart Watch 3 برابر 19990 روپیه معادل 324 دلار آمریکا است و قیمت دستبند SmartBand Talk نیز اندکی ارزان‌تر برابر 12990 روپیه یعنی در حدود 210 دلار است. تعیین این قیمت البته به معنای تعیین زمان دقیق ورود به بازار این محصول نیست چرا که سونی در این مورد  هنوز اظهار نظر رسمی نکرده است و همچنان نمی‌توان به زمان دقیقی در این رابطه اشاره کرد.

تعیین قیمت سونی اسمارت واچ 3 در هند

تعیین قیمت سونی اسمارت واچ 3 در هند

این اسمارت‌واچ قرار بود در ماه دسامبر به بازار هند عرضه شود اما به علل نا معلوم عرضه آن به تعویق افتاده است. اسمارت‌واچ 3 بدین‌ترتیب با این قیمت، گران‌ترین اسمارت‌واچ فعلی بازار به حساب می‌آید. سونی‌موبایل به دلائلی نامشخص تصمیم گرفته است که تا اسمارت‌واچ 3 را در بازار ایران ارائه نکند اما اسمارت‌بند تاک به بازار ایران عرضه می‌شود.

منبع

ارسال یک پاسخ