Sony Xperia 3 با 6 دوربین و 12GB رم؟!

0
3270
Sony Xperia 3 با 6 دوربین و 12GB رم؟!

بخش موبایل شرکت سونی در سال 2019 چندان فعال نبوده و تنها محصولات آن شامل دو گوشی رده پایین و میانی اکسپریا 10 و اکسپریا 10 پلاس و دو گوشی پرچمدار Xperia 1 و Xperia 5 بوده است حالا این شرکت ظاهرا خود را برای ارائه یک هیولای قدرتمند به نام Sony Xperia 3 آمده می‌کند که در صورت برخورداری از یک طراحی مناسب (که البته طبق تجربه سال‌های اخیر انتظار معقولانه‌ای سونی به حساب نمی‌آید)، می‌توان بزرگان این رده را به چالش بکشد. اطلاعاتی که امروز از Sony Xperia 3 منتشر شده مربوط به بنچ‌مارک پردازشی Geekbench است که اسمارت‌فونی را با پردازنده Snapdragon 865 و رم 12 گیگابایتی نشان می‌دهد و امتیازهای به دست آمده در آن نیز شرایط پیشرفته این گوشی را تأیید می‌کنند.

Sony Xperia 3 با 6 دوربین و 12GB رم؟!

مادربورد گوشی حاضر در این تست Geekbench 4 با عنوان Kona معرفی شده که کد نام چیپ اسنپ‌دراگون 865 است و از سیستم‌عامل اندروید 10 بهره می‌برد. در مقابل نام مدل این گوشی نیز عبارت PM-1310 درج شده که در لیست گوشی‌های مورد پشتیبانی سونی در سایت SonyMobile.com دیده می‌شود علاوه بر این با توجه به اینکه Xperia 1 با کد نام PM-122X شناخته می‌شود می‌توان با درصد اطمینان بالایی، PM-1310 را همان Sony Xperia 3 تلقی کرد.

این گوشی ظاهرا در چهار ورژن متفاوت عرضه می‌شود که بالاترین نسخه آن به ارتباطات 5G مجهز است. در زمینه طراحی نیز صحبت از بدنه خمیده در بخش پشتی شده که چیزی مشابه Xperia Arc در گذشته‌های دور به نظر می‌رسد. طبق شنیده‌ها، صفحه‌نمایش این گوشی نیز از وضوح QHD بهره می‌برد و بدین‌ترتیب از وضوح 4K ارائه شده در اکسپریا 1 فاصله گرفته است.

Sony Xperia 3 با 6 دوربین و 12GB رم؟!

پیش از این تصویر دیگری به Xperia 3 منتسب شده بود که بخش پشتی دستگاه را با 6 دوربین نشان می‌داد همگی این دوربین‌‌ها البته قابلیت تصویربرداری نداشته و یکی از آن‌ها از نوع زمان پرواز یا ToF است. اکسپریا 3 که ظاهرا عنوان اکسپریا 0 نیز به آن اطلاق شده است ظاهرا در اواسط سال 2020 و در نمایشگاه IFA به بازار عرضه خواهد شد و تا آن زمان احتمالا خبرهای متعدد دیگری از این گوشی منتشر خواهد شد.

منبع

ارسال یک پاسخ