Street View‌ جدید گوگل با پشتیبانی از 20 دوربین 360 درجه

0
1698
Street View‌ جدید گوگل با پشتیبانی از 20 دوربین 360 درجه

شرکت گوگل امروز برنامه جدید تأییدیه Street View خود را منتشر کرده کرد که در آن 20 دوربین 360 درجه جدید که در سال 2017 ارائه می‌شوند به چشم می‌خورد. تمامی این 20 دوربین 360 درجه که در ماه‌های آینده به بازار ارائه می‌شوند یکی از نیازهای چهارگانه استاندارد مناسب‌بودن برای استریت ویو یا “Street View ready” را به گفته گوگل دارا خواهند بود.

Street View‌ جدید گوگل با پشتیبانی از 20 دوربین 360 درجه

این برنامه تأییدیه جدید کاربران اندروید و iOS را قادر می‌سازد تا Street Viewهای خود را مستقیما از اپلیکیشن موبایل و با دوربین‌های 360 درجه‌ای که در این لیست قرار دارد و بدون استفاده از کامپیوتر دسک‌تاپ آپلود نمایند. در این برنامه به جز دوربین‌های 360 درجه‌ای بخش‌های دیگری نیز وجود دارد که از آن جمله می‌توان به خودروها، ابزارهای واقعیت مجازی و دسک‌تاپ اشاره کرد. برخی از این دوربین‌های 360 که امسال ارائه می‌شوند به صورت اختصاصی برای خودروها طراحی شده و برخی دیگر نیز قادر به جمع‌آوری اطلاعات هندسی به جز عکس‌های سرتاسری هستند.

در بین برندهای ارائه‌کننده دوربین‌های 360 درجه‌ای نام‌هایی چون سامسونگ، GoPro‌ و 16 برند معتبر دیگر دیده می‌شود که همگی محصولاتی را در این زمینه در سال جاری ارائه می‌کنند. در سایت توسعه‌دهنده‌گان گوگل نوع سخت‌افزار و ویژگی‌های مورد نظر دوربین‌هایی از این دست برای قرارگیری در لیست Street View آمده است.

منبع

ارسال یک پاسخ