iOS 8.2 قند خون کاربران را می‌سنجد

0
1585
اطلاعات جدید در مورد ios 8.2

هنوز مدت بسیار کوتاهی از ارائه آحرین آپدیت سیستم‌عامل iOS یعنی ورژن 8.1.2 نگذشته است اما طبق خبرهای رسیده آپدیت بزرگ‌تر این مجموعه با تغییرات فراوان یعنی نسخه 8.2 در راه است و به زودی در اختیار دستگاه‌های دریافت‌‌کننده این آپدیت قرار می‌گیرد. در iOS 8.2 طق خبرهای تایید نشده توجه بیشتری به برنامه Health یا سلامتی شده و حضور ساعت اپل نیز در این نسخه در نظر گرفته شده است.

اطلاعات تازه در این زمنه طبق معمول از سایت 9to5mac به دست آمده و طیق این اطلاعات با نزدیک شدن زمان حضور نسخه نهایی Apple Watch در بازار، ورژن جدید iOS نیز با این گجت تطابق بیشتری خواهد داشت. در iOS 8.2 اطلاعات گلوکز یا قند خون در دو دو واحد مختلف mg/dL و mmol/L به نمایش در می‌آید و علاوه بر این اطلاعات تکمیلی دیگری نیز از این معیار مهم در خون ارائه می‌شود. این البته تنها نکته حاضر در اپ Health در iOS 8.2 نخواهد بود و اطلاعات تکمیلی دیگری چون میزان کالری، میزان عنصر روی، محاسبه حجم بدن و … نیز در آن حضور دارند که در اسکرین‌شات‌های زیر به چشم می‌‌خورند.

اطلاعات جدید در مورد ios 8.2

اطلاعات جدید در مورد ios 8.2

اطلاعات جدید در مورد ios 8.2

 

با توجه به زمان حضور Apple Watch‌ در بازار که نیمه اول سال 2015 تعیین شده می‌توان انتظار داشت که ظرف چند ماه آینده ورژن بعدی iOS نیز با اندکی تقدم و تاخر نسبت به ساعت اپل در دسترس قرار گیرد.

منبع

ارسال یک پاسخ