Vivo APEX 2019 اسمارت‌فونی برای لمس کردن نه دیدن!

0
1024
Vivo APEX 2019 اسمارت‌فونی برای لمس کردن نه دیدن!

شرکت چینی ویوو سال گذشته در جریان نمایشگاه MWC 2018 از گوشی آزمایشی و نمونه‌ اولیه‌ای به نام Vivo APEX رونمائی کرد که زمینه‌ساز ارائه Vivo NEX شد و برای اولین بار دارای سنسور اثر انگشت درون صفحه‌نمایش بوده و برخلاف دیگر مدل‌هائی که بعدها با این قابلیت عرضه شدند، تقریبا کل نیمه پائینی صفحه‌نمایش، از شناسائی اثر انگشت پشتیبانی می‌کرد. این شرکت امسال نیز گوشی دیگری با قابلیت‌های خاص برای نمایش دارد که از آن با عنوان Vivo APEX 2019 یاد می‌شود؛ APEX 2019 که تنها دو روز دیگر یعنی در 24 ژانویه (4 بهمن 1397) رونمائی می‌شود این روزها در فضای مجازی حضور گسترده‌ای دارد و ویدئوهای تبلیغاتی Vivo در این زمینه نیز توجه‌ بسیاری را به خود جلب کرده است.
در یکی از این ویدئوها که در زیر دیده می‌شود؛ گوشی همچنان معرفی نشده APEX 2019 درون یک جعبه سیاه قرار گرفته و از افراد مختلف برای لمس کردن این گوشی تقاضا می‌شود. عکس‌العمل‌های افرادی که این گوشی را لمس کرده‌اند جالب است چرا که طبق گفته‌ها و شنیده‌ها، این مدل نه‌تنها دارای هیچ دکمه‌ای نیست بلکه هیچ پورتی اعم از جک هدست یا پورت USB نیز در آن دیده نمی‌شود که از این بابت نخستین نمونه در نوع خود به حساب می‌آید.

بدین‌ترتیب برای شارژ از شارژر بی‌سیم و برای گوشی دادن به موسیقی از هدست بلوتوث استفاده می‌شود. البته هنوز مشخص نیست که چه اتفاقی برای اسپیکر اصلی و میکروفون تماس این مدل خواهد افتاد.
توصیف این مدل به عنوان سنگ صاف یا صابون فلزی از جمله واکنش‌های مردم در این زمینه است. این گوشی توسط خود شرکت علاوه بر نام اصلی، با نام قطره آب یا The Waterdrop نیز شناخته می‌شود که با توصیف افرادی که آن را لمس کرده‌اند نزدیک است.
جدا از این اطلاعات گنگ و تأئید نشده، امروز تکه جدیدی از اطلاعات در مورد این مدل به بیرون درز پیدا کرد که سیمای گوشی را بهتر توصیف می‌کند. طراح دیجیتال معروف Ben Geskin امروز بر پایه اطلاعات به دست آمده موفق به طراحی مدل مفهومی یا کانسپتی از این گوشی شد که طراحی یک‌پارچه و بدون درز این مدل را به خوبی نشان می‌د‌هد. جدا از این عکس در بالا به چشم می‌خورد ویدئوی دیگری نیز منتسب به این مدل در دسترس قرار گرفت که ظاهرا ویدئو تبلیغاتی همین گوشی است.

تا معرفی رسمی APEX 2019 تنها دو روز دیگر زمان باقی‌ست و تا آن زمان احتمالا اطلاعات دیگری از این دست نیز در دسترس قرار خواهد کرد.

منبع 1

منبع 2

ارسال یک پاسخ