سوپر شارژ هواوی به تأیید TÜV Rheinland رسید

0
1376
سوپر شارژ هواوی به تأیید TÜV Rheinland رسید

هواوی از آغاز همکاری تجاری با شرکت صادرکننده گواهی‌نامه بین‌المللی TÜV برای دریافت گواهی تأیید فناوری سوپر شارژ (Supercharge) خود خبر داد. این گواهینامه برای اولین بار تضمین می‌کند یک سیستم شارژ سریع به شکل فراگیر موفق به گذراندن تست‌های سخت ایمنی کارشناسان ایمنی مطرح جهان شده است.در این تست تمامی قسمت‌های سیستم سوپر شارژ هواوی شامل آداپتور، مدارهای IC و کابل شارژ برای عبور ایمن برق، درجه حرارت پایین و تست شوک حرارتی مورد آزمایش دقیق ایمنی قرار گرفتند.

کالیان وارما معاون کسب‌وکار جهانی شرکت TÜV Rheinland در ارتباط با همکاری با هواوی گفت : «در طول ۱۴۵ سال گذشته TÜV خود را متعهد کرده‌ است تا انتظارات کاربران را در ارتباط با تضمین امنیت دستگاه‌های پیچیده بر مبنای آزمایش‌های دقیق خود برآورده نماید.» او همچنین افزود: «با افزایش تقاضا برای ارائه راه‌کارهای شارژ سریع، ما بسیار خوشحال هستیم که با هواوی برای فناوریSuperCharge  این شرکت همکاری کرده‌ایم تا با روش‌های آزمایشگاهی ثابت‌شده و تخصصی، اطمینان مصرف‌کننده را در خصوص این سیستم تضمین نماییم. ما همواره باید در مسیر نوآوری ایمنی مصرف‌کننده را در خط مقدم این فرایند حفظ کنیم.»

سوپر شارژ هواوی به تأیید TÜV Rheinland رسید

فناوری سوپر شارژ هواوی(HUAWEI SuperCharge)  به‌طور مداوم دستگاه را از اطلاعات اجزای این سیستم مطلع می‌کند و با در نظر گرفتن تمام اجزای چرخه شارژ، به‌صورت هوشمند ولتاژ شارژر را تنظیم و جریان خروجی مناسب را برای به حداکثر رساندن سرعت شارژ تلفن همراه پیش بینی می‌نماید. علاوه بر این، اتصالات و جک شارژ در دستگاه‌های هواوی به نحوی برنامه‌ریزی‌شده است تا اگر با قطره‌ای آب تماس برقرار شد به‌صورت خودکار سیستم شارژ قطع شود. این عامل مانع از اتصال کوتاه و آتش‌سوزی دستگاه خواهد شد.

در فناوری SuperCharge شرکت هواوی از دو پین اضافه در پورت USB Type-C استفاده شده که توان 22.5 واتی (4.5 ولت و 5 آمپر) را منتقل می‌کنند. کمتر بودن ولتاژ در این فرایند گوشی را خنک‌تر نگه می‌دارد در حالی که آمپراژ بالاتر، باتری را سریع‌تر پر می‌کند.

ارسال یک پاسخ