مسابقه عکس ایرانسل در اینستاگرام (Instagram)

0
1722
مسابقه عکس ایرانسل در اینستاگرام

ایرانسل از برگزاری مسابقه عکس و فیلم با موضوع به تصویر کشیدن حال و هوای شهرهای کشور در ایام برپایی جشن میلاد حضرت مهدی (عج)، در رسانه اجتماعی اینستاگرام خبر داد. ایرانسل با انتشار فراخوانی از تمامی کاربران اینستاگرام دعوت کرد تا با انتشار عکس و فیلم‌های 15ثانیه‌ای خود به همراه هشتگ #بهارانتظاردرشهرمن حال و هوای شهرخود در این ایام را با دیگران به اشتراک بگذارند.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، پس از برگزاری موفقیت‌آمیز مسابقه #بهاردرشهرمن با ثبت بیش از 2400 عکس در نوروز94، ایرانسل با انتشار فراخوانی از تمامی کاربران اینستاگرام دعوت کرد تا با انتشار عکس و فیلم‌های 15ثانیه‌ای خود به همراه هشتگ #بهارانتظاردرشهرمن حال و هوای شهرخود در ایام برپایی جشنهای مربوط به ولادت باسعادت حضرت مهدی (عج) را با دیگران به اشتراک گذاشته و در قرعه کشی 50بسته یک گیگابایتی اینترنت همراه شرکت کنند. اینستاگرام مشهورترین شبکه اجتماعی به اشتراک گذاری عکس و ویدئو مبتنی بر تلفن همراه است.

مسابقه عکس ایرانسل در اینستاگرام

ایرانسل در فراخوان خود برای شرکت در مسابقه عکس تصریح کرده اگر صفحه اینستاگرام کاربر در حالت “خصوصی” قرار داده شده باشد، امکان مشاهده آثار وی و شرکت در این مسابقه وجود نخواهد داشت و تنها آثاری در مسابقه شرکت داده می شوند که کاملا مطابق با موازین اخلاقی و اسلامی و موضوع مسابقه باشند.

بنابر اعلام ایرانسل، عکس ها و فیلم هایی که خارج از بازه زمانی ۹ تا ۱۳ خردادماه سال جاری  ارسال شوند، در این مسابقه شرکت داده نخواهند شد و برندگان قرعه کشی، ۱۷ خرداد از طریق حساب رسمی ایرانسل در اینستاگرام با شناسه Irancell معرفی خواهند شد.

در حال حاضر ایرانسل در رسانه‌های اجتماعی اینستاگرام، کلوب، لنزور، آپارات و توییتر با شناسه irancell و در لینکدین از طریق صفحه http://www.linkedin.com/company/mtnirancell حضور دارد.

ارسال یک پاسخ