720 هزار پیش فروش S8 در یک هفته در کره جنوبی!

0
1921
720 هزار پیش فروش S8 در یک هفته در کره جنوبی!

پرچمداران سامسونگ به زودی در سرتاسر دنیا عرضه می‌شود و پیش فروش آنها نه‌تنها در کشور زادگاه‌شان بلکه در ایران نیز به زودی آغاز می‌شود. در این میان آمار پیش فروش S8 در کشور کره‌جنوبی از سایر نقاط هیجان‌انگیر‌تر به نظر می‌رسد؛ پیش فروش S8 در طی هفته به رقم بسیار رویایی 720 هزار عدد رسیده که کلیه رکوردهای سامسونگ در این زمینه را شکسته است. پیش از این بهترین رکورد به Note7 نگون بخت سال گذشته تعلق داشت که در 12 روز توانست به پیش‌فروش 400 هزار عددی دست یابد.

720 هزار پیش فروش S8 در یک هفته در کره جنوبی!

ریاست بخش موبایل سامسونگ، Koh Dong-jin از گلکسی S8 به عنوان اولین دیوایسی از این شرکت که “اعتماد و عشق” کاربران را بار دیگر به دست خواهد آورد یاد کرده و واکنش بازار در زمینه پیش فروش S8 را فراتر از حد انتظار توصیف کرد. به گفته صاحب‌نظران میزان پیش‌فروش این گوشی و برادر بزرگ‌تر آن می‌تواند به 1 میلیون عدد برسد که در این حالت 2.5 برابر رقم بیشتری نسبت به Note7 ثبت می‌شود.

از جمله ویژگی‌های جذاب S8 و +S8 به جز صفحه‌نمایش سرتاسری آن باید به دستیار هوشمند Bixby با دکمه اختصاصی، انتقال حسگر اثر انگشت به پشت دستگاه و چیپ‌ست پردازشی قدرتمند آن اشاره کرد. البته اس 8 و اس 8 پلاس چندان ارزان نیوده و به عنوان گران‌قیمت‌ترین اسمارت‌فون پرچمدار سری Galaxy S نام خود را ثبت کرده‌اند. در حال حاضر S8 با قیمت 750 دلار و +S8 با قیمت 850 دلاز پیش فروش می‌شوند و در ایران نیز رقم پیش‌فروش این دو محصول به ترتیب 2 میلیون 800 هزار تومان و 3 میلیون 180 هزار تومان تعیین شده است.

منبع

ارسال یک پاسخ