Liquid Leap plus دستبند هوشمند ایسر

0
1658
Liquid Leap plus دستبند هوشمند ایسر

شرکت ایسر به‌جز معرفی ویندوزفون جدید M220 یک گجت پوشیدنی کوچک را نیز به MWC 2015 عرضه کرده است این دستبند که Liquid Leap plus نام دارد در حقیقت یک دنبال کننده (tracker) فعالیت‌های فیزیکی کاربران بوده و شباهت نزدیکی به دیگر تولیدات این رده دارد. برگ برنده اصلی این دستبند در مقابل رقبا به جز قیمت مناسب آن، کارکرد با پلتفرم‌های اصلی موبایلی است.

در Liquid Leap plus با یک صفحه‌نمایش OLED با اندازه 1 اینچی و با قابلیت لمسی روبرو هستیم که مثل دیگر نمونه‌های این رده امکان سنجش فعالیت‌های فیزیکی، میزان خواب، کالری و مواردی از این دست را داشته و از آن برای کنترل موسیقی در حال پخش از گوشی موبایل و نمایش نوتیفیکیشن‌ها نیز می‌توان استفاده کرد. این دستبند علاوه بر گوشی‌های اندرویدی می‌تواند با سیستم‌عامل‌های iOS و ویندوزفون نیز هماهنگ شود که به‌خصوص در مورد این آخری در حال حاضر به جز Microsoft Band به نمونه معرف دیگری نمی‌توان اشاره کرد.

Liquid Leap plus دستبند هوشمند ایسر

قیمت در نظر گرفته شده توسط ایسر برای این دستبند تنها  88 دلار است که مزیت بزرگی برای آن در مقابل رقبا به حساب می‌آید. Leap plus با استاندارد IP X7 در مقابل نفوذ آب مقاوم است. این مدل تا پایان ماه جاری به بازارهای اروپا، آفریقا و خاورمیانه عرضه می‌شود.

 

منبع

 

ارسال یک پاسخ