ارتقا در مک‌بوک‌های اپل،‌افزوده شدن رنگ رز-گلد

0
2473
ایجاد تغییرات در مک‌بوک‌های اپل

شرکت اپل امروز بدون سر و صدا و برگزاری جلسه خبری جداگانه‌ای لپ‌تاپ‌های فعلی این برند را در هر دو سطح مک‌بوک و مک‌بوک ایر ارتقا دارد. این ارتقا در سطح پردازشی و مشخصات سخت‌افزاری این دستگاه‌‌ها رخ داده و در یک مورد نیز رنگ محبوب اپل یعنی رز-گلد به لیست رنگ‌های قابل تهیه برای مک‌بوک افزوده شده است. این تغییرات در دوام باتری نیز تاثیر مثبت داشته‌اند.

اولین تغییر مهم در این میان به مک‌بوک اصلی این برند تعلق دارد که اینک با نسل ششم پردازنده‌های Intel Core M ارائه شده و سرعت کلاک پردازنده در آن 1.1 یا 1.3 گیگاهرتز بسته به نیاز مشتری خواهد بود. دیگر تغییر این سری به ارتقا فرکانس رم از 1600 مگاهرتز به 1866 مگاهرتز تعلق دارد که این مورد نیز به ارتقا سرعت پردازش دستگاه کمک فراوانی می‌کند.

ایجاد تغییرات در مک‌بوک‌های اپل

در نهایت با استفاده از گرافیک جدید Intel HD 515 به گغته شرکت سازنده تا 25 درصد بهبود در عملکرد مشاهده خواهد شد. اما جذاب‌ترین نکته در مورد این ارتقا به افزوده شدن رنگ صورتی-طلایی یا Rose-Gold به دیگر رنگ‌های در دسترس برای این مدل تعلق دارد که برای بسیاری از کاربران با جذابیت بالایی همراه است.

ایجاد تغییرات در مک‌بوک‌های اپل

به لطف موارد گفته شده دوام باتری مک‌بوک ارتقا یافته و به 10 ساعت مرور وب و 11 ساعت پخش مداوم ویدئو رسیده است. نسخه پایه مک‌بوک با مشخصات جدید (با پردازنده 1.1 گیگاهرتزی، 8 گیگ رم و 256 گیگ حافظه SSD) از 1299 دلار آغاز می‌شود.

ایجاد تغییرات در مک‌بوک‌های اپل

مک‌بوک محبوب Air نیز از این تغییرات برکنار نبوده و در نسخه 13 اینچی این دستگاه در حالت پایه، 8 گیگابایت رم مشاهده می‌شود. البته نسخه 11 اینچی هنوز در حالت استاندارد با 4 گیگابایت رم ارائه خواهد شد.

منبع

ارسال یک پاسخ