Echo Input ،Echo Sub، اکو لینک، آمپ و ساعت آمازون!

0
1648
Echo Input ،Echo Sub ، اکو لینک، آمپ و ساعت آمازون!

آمازون به جز چهار محصول صوتی هوشمند رده اکو، از دیوایس‌های جدیدی با نام‌های Echo Input ،Echo Sub، اکو لینک، اکو لینک AMP و بالاخره Echo Wall Clock رونمائی کرده که هیجان تازه‌ای را به سری اکو می‌بخشند و از برخی از آنها حتی می‌توان برای هوشمند کردن اسپیکرهای قدیمی نیز استفاده کرد. Echo Sub همانطور که از نام آن می‌توان حدس یک ساب‌ووفر است که به‌طور اختصاصی برای کار با دیوایس‌های اکو طراحی شده است. این محصول که صدای بم آن رو به پائین پخش می‌شود یک ساب‌ووفر 6 اینچی 100 واتی است که می‌تواند با هر مدلی از نمونه‌های فعلی Echo و Echo Plus جفت شود. حتی می‌توان اکو ساب را با دو اسپیکر Echo/Echo Plus جفت کرد و تشکیل یه مجموعه 2.1 را داد؛ جائی‌که هریک از اسپیکرهای Echo/Echo Plus یک صدای مستقل استریو را پخش می‌کنند. قیمت در نظر گرفته شده برای Echo Sub برابر با 129.99 دلار است.

Echo Input ،Echo Sub ، اکو لینک، آمپ و ساعت آمازون!

Echo Input را می‌توان یک اکو دات بدون اسپیکر که امکان اضافه کرده Alexa را به اسپیکرهای عادی شما می‌دهد. این محصول جدید از طریق کابل AUX یا بلوتوث به اسپیکر متصل شده و از طریق میکروفون تعبیه شده روی آن به صدا و درخواست شما گوش می‌دهد و پاسخ را از طریق اسپیکر متصل به آن پخش می‌کند. اکو اینپوت با قیمت 34.99 دلاری، ارزان‌ترین شیوه باز کردن راه Alexa به سیستم صوتی فعلی شماست.

Echo Input ،Echo Sub ، اکو لینک، آمپ و ساعت آمازون!

Echo Link و Echo Link Amp دیوایس‌های جدی‌تری از آمازون هستند که توانائی سیستم‌های صوتی فعلی را ارتقاء می‌بخشند. اکو لینک به سیستم صوتی شما وصل شده و امکان استریم موسیقی به اسپیکرهای قدیمی می‌بخشد بنابراین اگر یک سیستم قدیمی اما با کیفیت صوتی را در اختیار دارید با کمک Echo Link می‌توانید از منابع سرشار آنلاین برای تغذیه آن استفاده کنید. این محصول دارای ورودی و خروحی RCA، ورودی و خروحی اپتیکال، ورودی و خروحی کواکسیال، خروجی ساب‌ووفر، اتصال اترنت و جک هدفون دارد و قیمت آن 199.99 دلار است.

Echo Input ،Echo Sub ، اکو لینک، آمپ و ساعت آمازون!

Echo Link Amp تقریبا همان اکو لینک است اما همانطور که از اسم آن مشخص است یک آمپلی‌فایر اضافه 2 کاناله 60 واتی نیز دارد و بدین‌ترتیب می‌توان آن را به اسپیکرهای عادی فاقد آمپلی‌فایر (bookshelf) متصل نمود. هیچ‌یک از دو دیوایس اکو لینک و Echo Link Amp دارای میکرووفن برای دریافت دستورهای صوتی کاربران نیستند و این کار به عهده اپلیکیشن Alexa روی گوشی و دیگر دیوایس‌های اکوی حاضر در شبکه واگذار شده است. قیمت این مدل 299.99 دلار است.

Echo Input ،Echo Sub ، اکو لینک، آمپ و ساعت آمازون!

در نهایت آخرین محصول ارائه شده در این نوبت، یک ساعت دیواری به نام Echo Wall Clock است که علاوه بر وظیفه اصلی آن یعنی نمایش زمان، می‌تواند زمان باقی‌مانده ست شده روی تایمر دیگر دستگاه‌های اکو را از طریق 60 لامپ LED پیرامونی به نمایش بگذارد. این ساعت 29.99 دلار قیمت دارد.

Echo Input ،Echo Sub ، اکو لینک، آمپ و ساعت آمازون!

منبع

ارسال یک پاسخ