Moto Z2 Play با باتری ضعیف‌تری نسبت به سال قبل می‌آید؟

0
1181
Moto Z2 Play با باتری ضعیف‌تری نسبت به سال قبل می‌آید؟

چند هفته پیش با فاش شدن تصویر رسمی Moto Z2 پلی اطلاعاتی در مورد این گوشی موتورولا که به عنوان نسل دوم این کلاس توسط لنوو ساخته می‌شود در دسترس قرار گرفت امروز اطلاعات تازه‌ای در مورد Z2 Play از سوی درگاه Venture Beat در دسترس قرار گرفته که این گوشی را نه آپگریدی نسبت به مدل سال گذشته بلکه نمونه‌ای حتی پایین‌تر از آن نشان می‌دهد.

طبق گفته‌های این سایت، Z2 Play برخلاف Z Play سال گذشته که دارای باتری 3,510 میلی آمپر ساعتی بود اینک از یک باتری ضعیف‌تر 3,000mAh بهره می‌برد که در صورت به حقیقت پیوستن یکی از برترین نقاط قوت Z Play را از میان می‌برد این کاهش نزدیک به 15 درصدی ظرفیت باتری برای موتو Z2 پلی به گفته این منبع تنها 1 میلیمتر ضخامت و 20 گرم وزن کمتر را به همراه می‌آورد که در مقابل کاهش باتری نکات چندان جذابی به نظر نمی‌رسند. جدا از این مورد این گوشی که تصویر آن را در بالا مشاهده می‌کنید دارای رم 4 گیگابایتی و حافظه داخلی 64 گیگابایتی است که نسبت به رم 3 و حافظه 32 گیگابایتی مدل پیشین ارتقا یافته است.

پروسسور SD626 همراه با دوربین اصلی 12 (مجهز به فوکوس dual-pixel) و دوربین سلفی 5 مگاپیکسلی دیگر نکاتی ست که در مورد موتو Z2 پلی پیش‌بینی می‌شود. Moto Z Play سال گذشته در ماه آگوست عرضه شد اما امسال ظاهرا دو ماه زودتر باید منتظر Z2 پلی باشیم چرا که طبق خبرهای رسیده این گوشی در 18 خرداد سال جاری و در ماه ژوئن همزمان با Moto Z2 و Moto Z2 Force رونمایی می‌شود.

منبع

ارسال یک پاسخ