Oppo Realme 2 لو رفت: طراحی+جعبه محتویات

0
1252
Oppo Realme 2 لو رفت: طراحی+جعبه محتویات

شرکت اوپو اواخر اردیبهشت ماه سال جاری از اولین تجربه خود در ارائه یک گوشی ساب‌برند به بازار هند با نام Realme 1 با صفحه‌نمایش 6 اینچی 18:9 با پروسسور MediaTek Helio P60‌ و حافظه 32/64/128GB رونمائی کرد. این شرکت پس از گذشت نزدیک به سه‌ماه از ارائه اولین مدل این کلاس، حالا ظاهرا آماده ارائه Realme 2 شده است. از Realme 2 امروز تصویری واضح و رسمی (تصویر بالا) روی سایت شرکت منتشر شد که با وجود آنکه بلافاصله این تصویر برداشته شد اما همین زمان کوتاه نیز فرصت مناسبی برای انتشار گسترده تصاویر این مدل بود.

این تصویر Realme 2 را از جلو و پشت به نمایش می‌گذارد و با آنکه هیچ اطلاعات دیگری به جز این عکس در این سایت به نمایش گذاشته نشده اما از روی عکس می‌توان اطلاعاتی را در مورد این مدل کسب کرد که از آن جمله باید به حاشیه‌های باریک پیرامون صفحه‌نمایش و notch بالای صفحه اشاره کرد که احتمالا منجر به ارائه گوشی باریک‌تر و ظریف‌تری نسبت به گذشته می‌شوند. در بخش پشتی همچنان از همان طراحی چند ضلعی مدل پیشین استفاده شده اما این بار به جای یک دوربین تکی دو دوربین که به صورت افقی قرار گرفته‌اند همراه با فلش LED در پشت گوشی دیده می‌شوند. نکته جالب‌تر در این بخش حضور سنسور اثر انگشت است که با وجود آنکه برای یک گوشی رده میانی و حتی ارزان‌قیمت ویژگی تعیین‌کننده‌ای به نظر نمی‌رسد اما همین ویژگی در Realme 1 غایب بود و حضور آن در Realme 2 نکته مهمی به حساب می‌آید.

Oppo Realme 2 لو رفت: طراحی+جعبه محتویات

گوشی حاضر در این تصویر در دو رنگ آبی و مشکی به نمایش درآمده و ممکن است در روز ارائه رنگ دیگری نیز برای این مدل معرفی شود. دومین خبری که امروز در مورد این گوشی منتشر شد، تصویری از جعبه مختویات آن بود که البته همچنان اطاعات تازه‌ای را به دانسته‌های قبلی ما در مورد این گوشی نمی‌افزاید. این گوشی ظاهرا قرار است کمتر از 20 هزار روپیه هند (نزدیک به 285 دلار آمریکا) قیمت داشته باشد.

منبع 1

منبع 2

ارسال یک پاسخ