Powerbeats Pro ایرفون وایرلس با چیپ Apple H1

0
1134
Powerbeats Pro ایرفون وایرلس با چیپ Apple H1

شرکت Beats Electronics که از سال 2014 به این سو از زیر مجموعه‌های شرکت اپل به حساب می‌آید روز گذشته از ایرفون وایرلس جدیدی به نام Powerbeats Pro رونمائی کرده که می‌توان آن را رقیبی برای AirPods جدید اپل که نزدیک به دو هفته پیش رونمائی شد قلمداد نمود؛ Powerbeats Pro البته با قیمت 250 دلاری در مقایسه با ایرپادز جدید اپل (البته بدون کیس شارژینگ آن) نزدیک به 100 دلار گران‌تر بوده و نگفته پیداست که با هدست پیشرفته‌تری در مقایسه با AirPods روبرو هستیم.

Powerbeats Pro ایرفون وایرلس با چیپ Apple H1

Powerbeats Pro به صورت کاملا وایرلس و بدون سیم بوده و طراحی آنها برای سبک زندگی فعال و ورزشی بهینه‌سازی شده است. طرح این ایرفون همانند گوش انسان بوده و در بخش خارجی پشت گوشی قرار می‌گیرند و همچنین با سری‌هیا سیلیکونی درون گوش محکم می‌شوند. این ایرفون‌ها در مقابل آب و عرق مقاوم بوده و در زمانی که نیازی به آنها ندارید می‌توانند درون جعبه خود که وظیفه شارژینگ را نیز برعهده دارد قرار بگیرند.

Powerbeats Pro ایرفون وایرلس با چیپ Apple H1

برگ برنده اصلی پاوربیتس پرو در حضور چیپ Apple H1‌ نهفته است که در نسل جدید ایرپادز اپل نیز به همین صورت حضور دارد. این چیپ، امکان اتصال سریع‌تر و با ثبات‌تری را نسبت به چیپ قبلی W1 فراهم آورده و فعال کردن Siri از طریق آن نیز آسان و بدون نیاز به دست انجام می‌شود البته با توجه به اینکه این ایرفون نه‌فقط برای دیوایس‌های اپل بلکه برای تمامی دیوایس‌های متناسب دیگر نیز قابل استفاده است، فعال‌سازی بدون نیاز به دست Siri در مورد دیگر دستیارهای هوشمند صوتی نیز صادق است.

Powerbeats Pro ایرفون وایرلس با چیپ Apple H1

مثل AirPods در اینجا نیز مکانیزم گذاشتن روی گوش برای پخش و Pause شدن خودکار به محض خارج کردن از گوش در Powerbeats Pro نیز وجود دارد و روی هر دو گوشی، کنترلرهای فیزیکی برای کنترل صدا دیده می‌شود که برای کنترل پخش نیز به‌کار می‌روند. هریک از دو ایرفون این هدست به صورت جداگانه نیز قابل استفاده هستند.

Powerbeats Pro ایرفون وایرلس با چیپ Apple H1

دوام باتری این مجموعه 9 ساعت به صورت مستقل و 24 ساعت در هنگام به‌کارگیری کیس شارژینگ بوده و با وجود آنکه شارژ آنها از طریق پورت Lightning اپل انجام می‌شود اما برای فراهم آوردن امکان شارژ آنها در دیگر دیوایس‌ها، یک کابل Lightning جداگانه نیز همراه این مجموعه ارائه خواهد شد. این هدست در چهار رنگ سفید، سبز، مشکی و آبی با قیمت 250 دلار از ماه می به بازار عرضه می‌شود.

منبع

ارسال یک پاسخ