گلکسی اس 6 واقعی را از خلال رندرهای جدید ببینید

0
2141
تصاویر رندر شده از گلکسی اس 6

هنوز فاصله نسبتا زیادی تا اول مارچ و زمان رونمایی رسمی از گوشی هیجان‌انگیز گلکسی اس 6 سامسونگ باقی مانده است اما در این میان ده‌ها شایعه تایید نشده با درصدهای متفاوتی از واقعیت منتشر شده‌اند که از خلال آنها می‌توان تصویر نسبتا دقیقی از ظاهر گوشی به دست داد. امروز با ما به تماشای تصویری رندر شده از گلکسی اس 6 طبق آخرین خبرها در مورد این گوشی بنشینید.

گلکسی اس 6 تقریبا براساس تمامی گزارش‌های تایید شده از فریم و شاسی فلزی بهره می‌برد و در این نکته شکی وجود ندارد. برخی دیگر از اطلاعات تصویری در این زمینه نیز از روی طرح‌های به بیرون رخنه کرده در دسترس قرار گرفته است. حالا با تکیه بر این اطلاعات فردی تصمیم گرفته تا رندری سه بعدی را از این گوشی تهیه کند تا بتوان تصویری از این مدل در ذهن کاربران ایجاد کند. دقت کنید که تصاویری که در ادامه خواهید دید به هیچ عنوان تصاویر اصلی یا رخنه کرده از داخل مجموعه سامسونگ نبوده و تنها حاصل ذوق و قریحه یک هنرمند دیجیتال به حساب می‌آیند.

تصاویر رندر شده از گلکسی اس 6

تصاویر رندر شده از گلکسی اس 6

در این تصاویر با گوشی مدرنی روبرو می‌شویم که دارای شاسی فلزی و دو بخش شیشه‌ای در پشت و روی دستگاه است. جایگاه فلش و سنسور ضربان قلب در مقایسه با Galaxy S5 تغییر کرده اما به‌جز این مورد هیچ اطلاعات دیگری در مورد بخش پشتی S6 وجود ندارد بنابراین این قسمت کاملا ساده طراحی شده است.

تصاویر رندر شده از گلکسی اس 6

تصاویر رندر شده از گلکسی اس 6

اطلاعات فعلی در مورد S6 شامل صفحه‌نمایش 5 یا 5.1 اینچی با وضوح QHD (یا 1440×2560 پیکسل)، دوربین 16 مگاپیکسلی با لرزه‌گیر اپتیکال، 3 گیگابایت RAM و سه ظرفیت مختلف 32، 64 و 128 گیگابایتی است. با رفتن به لینک منبع در پایین همین مطلب می‌توانید تصاویر کامل‌تری از این رندر را مشاهده کنید البته همچنان دقت داشته باشید که ممکن است محصول نهایی با تفاوت‌های مشخصی با این طرح‌ها همراه باشد.

تصاویر رندر شده از گلکسی اس 6

تصاویر رندر شده از گلکسی اس 6

منبع

ارسال یک پاسخ