لامپ ال ای دی (LED) سونی، با اسپیکر داخلی

0
1680
لامپ LED سونی با اسپیکر بلوتوث

صنعت لامپ‌های کم‌مصرف LED یکی از پیشروترین صنایع مرتبط با انرژی و روشنایی است که شرکت‌های بزرگی در آن مشغول تحقیق و توسعه هستند. سونی یکی از این شرکت‌ها به حساب می‌آید. سونی در همین کلاس، لامپ ال ای دی کم مصرفی را معرفی کرده که علاوه بر نورافشانی،‌ با کمک یک اسپیکر بلوتوث، امکان پخش صدا را نیز دارد.

اگر فکر می‌کنید که جایگذاری اسپیکر درون یک لامپ ال ای دی ایده جالبی نخواهد بود سونی با شما هم ‌عقیده نخواهد نیست چرا که این شرکت این روزها در پی آزمودن ایده‌های تازه و دست‌نخورده‌ای است که لامپ دارای اسپیکر بلوتوث تنها یکی از آنها است. این لامپ که امروز در ژاپن رونمایی شد به یک اسپیکر داخلی دارای درایور 40 میلی متری مجهز شده و قدرت صدای حروجی آن نیز 2 وات RMS است.

لامپ ال ای دی (LED) سونی با اسپیکر بلوتوث

در بخش نوردهی نیز این لامپ نور 360 لومن را تولید می‌کند و مصرف کل مجموعه اسپیکر و لامپ نیز تنها 9 وات است. این لامپ 205 گرمی از بلوتوث نسخه 3 برای ارتباط با اپلیکیشن موبایلی خود استفاده می‌کند.

این اپلیکیشن نه‌تنها قدرت صدای خروجی اسپیکر را تنظیم می‌کند بلکه میزان روشنایی لامپ را نیز می‌توان از طریق آن تغییر داد. البته در صورت استفاده نکردن از این اپلیکیشن نیز همچنان می‌توان نور و صدا را با کمک ریموت جداگانه NFC دستگاه تنظیم کرد. اگر فکر می‌کنید که به این اسپیکر- لامپ ال ای دی نیاز دارید باید بگوییم که برای خرید آن باید نزدیک به 200 دلار کنار بگذارید!

منبع

ارسال یک پاسخ