XBOOM AI ThinQ WK9 نمایشگر هوشمند LG آمد

0
998
XBOOM AI ThinQ WK9 نمایشگر هوشمند LG آمد

شرکت ال‌جی نزدیک به یک سال پیش از نمایشگر هوشمند 8 اینچی به نام ThinQ WK9 رونمائی کرد که در آن زمان اطلاعات زیادی از آن در دسترس نبود و به حز اندازه نمایشگر، برخی اطلاعات دیگر از آن از حمله حضور دستیاز هوشمند Google Assistant، اسپیکرهای استریوی Tune شده توسط Meridian Audio و حضور یک دوربین با وضوح نامشخص برای تماس‌های ویدئویی تنها موارد قابل اشاره در مورد آن را تشکیل می‌‌دادند. ال‌جی اما امروز از این نمایشگر هوشمند با نام عجیب و غریب XBOOM AI ThinQ WK9 رونمائی کرد که اگر جذاب‌ترین نمایشگر هوشمند این روزهای بازار نباشد مطمئنا مدال افتخار عجیب‌ترین و نامأنوس‌ترین نام یک گجت دیجیتالی را به خود اختصاص می‌دهد.

این نمایشگر هوشمند LG را از لحاظ مشخصات و کاربری می‌توان با Google Home و Lenovo Smart Display جائی‌که یک صفحه‌نمایش بزرگ لمسی همراه با اسپیکرهای با کیفیت با تکیه بر قدرت گوگل اسیستنت به سوال‌های شما پاسخ داده، ویدئو و موسیقی پخش می‌کند و تماس‌های ویدئویی را برقرار می‌سازد.

XBOOM AI ThinQ WK9 نمایشگر هوشمند LG آمد

وضوح صفحه‌نمایش 8 اینچی WK9 برابر با HD بوده و دوربین بالای صفحه‌نمایش نیز 5 مگاپیکسل وضوح دارد. اسپیکرهای پیرامونی این صفحه‌نمایش 20 واتی هستند که همانطور که از پیش مشخص شده بود در همکاری با Meridian Audio ساخته شده‌اند کیفیت این اسپیکرها حداقل از نظر LG تا اندازه‌ای بالاست که شرکت سازنده این دیوایس را بیش از آنکه یک نمایشگر هوشمند بنامد، یک اسپیکر تلقی می‌کند.

این نمایشگر هوشمند جدا از انطباق با همه دیوایس‌های مبتنی بر Google Home با دیوایس‌های خانه هوشمند سری ThunQ ال‌جی نیز منطبق است که از آن جمله باید به تلویزیون هوشمند و لوازم خانگی هوشمند این برند اشاره کرد. نمایشگر هوشمند LG از امروز در آمریکا با احتساب یک تحفیف 100 دلاری، با قیمت 199 دلار به فروش گذاشته شده است و شرایط حضور در آن در بازارهای دیگر در آینده اعلام می‌شود.

منبع

ارسال یک پاسخ