تصویر واقعی LG G6 منتشر شد؟ تایید شایعات

0
2245
تصویر واقعی LG G6 منتشر شد

G6 همراه با S8‌ و P10 این روزها بیشترین گوشی‌هایی هستند که شایعات و خبرهای تأیید نشده متعددی در مورد آنها منتشر می‌شود. امروز عکسی در دسترسی قرار گرفته که از آن با عنوان تصویر واقعی LG G6 یاد می‌شود. پیش از این نیز تصویر دیگری از تمامی زوایا از G6 منتشر شده بود که با آنچه امروز تصویر واقعی LG G6 خوانده می‌شود کاملا مطابقت دارد. یک تفاوت مهم این تصویر واقعی LG G6 با هر آنچه تا به امروز منتشر شده به روشن بودن صفحه‌گوشی و یا بهتر بگوییم حالت “همواره روشن صفحه‌نمایش” تعلق دارد. در تصاویر پیشین هیچگاه صفحه‌نمایش روشن نبود اما این بار حداقل می‌توان بخشی از این جذابیت را به چشم دید.

در حالت همواره روشن به تصویر کشیده شده علاوه بر زمان و تاریخ، میزان باتری باقی‌مانده نیز نشان داده است که می‌تواند برای برخی کاربران جذاب باشد. به احتمال قریب به یقین در این حالت نمایی از اعلان برنامه‌های نیز نشان داده می‌شود. گوشه‌های گرد صفحه‌نمایش و حاشیه‌های اندک جانبی که در بالا بسیار باریک و ناچیز و در پایین نیز اندکی بیشتر است در این تصویر خودنمایی می‌کنند. در نمای پشتی نیز مطابق با هر آنچه تا به امروز دیده بودیم دو دوربین در کنار هم به صورت افقی و مجموعه فلش در وسط آنها به چشم می‌خورد. سنسور اثر انگشت نیز در پایین این دو قرار دارد. براق بودن جنس بخش پشتی نکته جالب دیگر قابل اشاره از طریق این عکس است که می‌تواند تفاوت مهمی را با G5 دارای کاور فلزی مات ایجاد کند. نشان LG در جلو و G6‌ در پشت قرار دارد.

تا به امروز از خلال خبرهای منتشر شده می‌توان به صفحه‌نمایش 5.7 اینچی مچهز به رزولوشن متفاوت 1440×1880 و نسبت تصویر 18:9، ارائه دستگاه با Snapdragon 821 البته به لطف سامسونگ و احتمال حضور گوگل Assisatnt در این مدل اشاره کرد. برای دیدن نمونه واقعی دستگاه باید یک هفته دیگر نیز صبر کرد چرا که ظاهرا ال‌جی قرار است G6 را در 26 فوریه (8 اسفند) در نمایشگاه MWC 2017‌ رونمایی کند.

منبع

ارسال یک پاسخ