نوت 5 (Note 5) :دو سیم‌کارته اسلات حافظه خواهد داشت؟

0
1870
وجود اسلات حافظه در نسخه دو سیم کارت نوت 5

تنها چند روز دیگر تا معرفی رسمی دو گوشی جدید نوت 5 و گلکسی S6 edge Plus توسط سامسونگ باقی است و در این مدت یک سوال اساسی ذهن بسیاری از طرفداران سری نوت سامسونگ را به خود مشغول کرده است. مسئله بودن یا نبودن کارت حافظه جانبی. در آخرین خبرهای تایید نشده در این زمینه ظاهرا سامسونگ انتخاب سختی را پیش روی خریداران در این زمینه قرار می‌دهد.

خبر تازه‌ای که در این زمینه از یک منبع تایوانی منتشر شده است به این نکته اشاره می‌کند که نسخه دو سیم‌کارت این گوشی برخلاف ورژن تک سیم‌کارت آن دارای اسلات حافظه جانبی است که این موضوع در صورت صحت کار انتخاب بین یکی از این دو مدل را مشکل خواهد کرد. البته این اسلات ظاهرا مستقل از محل جایگذاری سیم‌کارت نبوده و طبق روشی که به تازگی توسط بسیاری از برندها مورد استفاده قرار گرفته است کاربران باید بین دو سیم‌کارت و کارت حافظه یکی را انتخاب کنند چرا که سیم‌کارت دوم و کارت حافظه در یک مکان قرار می‌گیرند.

وجود اسلات حافظه در نسخه دو سیم کارت نوت 5

در صورت صحت این خبر شاید نسخه دو سیم‌کارتی نوت 5 تنها به برخی مناطق جغرافیایی عرضه شود و در سایر نقاط تنها نسخه تک‌سیم‌کارت فاقد کارت حافظه در دسترس قرار بگیرد. درست یا نادرست تنها 5 روز دیگر تا مشخص شدن این ادعا و سایر موارد تایید نشده در مور نوت 5 و S6 edge Plus باقی است.

منبع

ارسال یک پاسخ