دوام 17 ساعته گلکسی s7 در پخش ویدئو با نور کامل

0
1855
دوام 17 ساته باتری سامسونگ گلکسی s7 در پخش ویدئو با نور کامل

با اینکه هنوز چندی دیگر تا حضور نسخه نهایی گلکسی S7 سامسونگ در بازار باقی ست اما هر روز جسته و گریخته اطلاعاتی در مورد این گوشی ارائه می‌شود که در آخرین مورد به باتری این مدل پرداخته است. طبق اطلاعات ارائه شده باید منتظر یک باتری قدرتمند در این مدل باشیم چرا که طبق جدیدترین خبرها این باتری می‌تواند در پخش ویدئو تا 17 ساعت دوام داشته باشد!

زمان‌های ارائه شده برای دوام باتری گوشی‌های مختلف که از سوی شرکت‌های سازنده ارائه می‌شود تقریبا در تمامی موارد در ایده‌آل‌ترین شرایط و آزمایشگاهی‌ترین حالت‌ها به دست آمده است و در دنیای واقعی معمولا هیچگاه نمی‌توان به آنها دست یافت. این شرایط ظاهرا در گلکسی S7 به عنوان پرچمدار بعدی سامسونگ در حال تغییر است. به گفته بلاگر معروف روسی Eldar Murtazin گوشی Galaxy S7 سامسونگ با تنظیم روشنایی روی حداکثر، می‌تواند تا 17 ساعت در پخش ویدئو دوام داشته باشد. طبق یک تصویر اینفوگرافیک ارائه شده توسط سامسونگ، چیپ‌ست Exynos 8890‌ حاضر در گلکسی S7 تا 10 درصد در مصرف باتری و تا 30 درصد در سرعت و پرفورمنس بهتر از Exynos 7420 حاضر در Galaxy S6 است.

دوام 17 ساته باتری سامسونگ گلکسی s7 در پخش ویدئو با نور کامل

سامسونگ گلکسی S7 همراه با S7 edge ظاهرا قرار است تا 3 هفته دیگر در نمایشگاه MWC 2016‌ در بارسلون اسپانیا رسما رونمایی شوند.

منبع

ارسال یک پاسخ