تولد انرژی رایگان،افسانه یا واقعیت؟

37
10852
یک شرکت ایرلندی از دانشمندان دعوت کرد ” انرژی رایگان ” را آزمایش کنند.
یک شرکت ایرلندی جامعه علمی را به چالش گرفته تا یک تکنولوژی توسعه یافته توسط آن شرکت را تست کنند که ادعا می کنند انرژی رایگان تولید می کند.
شرکت Steorn می گوید این اختراع بر اساس برهم کنش میدانهای مغناطیسی عمل می کند و اجازه تولید انرژی پاک، رایگان و ثابت را می دهد – ، مفهومی که یکی از اصول اولیه فیزیک را به چالش می کشد.

این شرکت ادعا می کند این تکنولوژی را می توان به طور بالقوه جهت تولید انرژی در تمام وسایل بکار برد، از موبایل تا اتوموبیل ها.
Steorn ادعایش را از طریق یک آگهی در نشریه اکونومیست همین هفته (هفته سوم آگوست 2006)، منشر کرده است. در این آگهی نقل قول معروفی از برنده ایرلندی جایزه نوبل ادبیات، جرج برنارد شاو، ذکر شده که گفته است: “همه حقایق بزرگ در ابتدا کفرآمیز جلوه می کنند”.
شون مک کارتی (Sean McCarthy) مدیر ارشد Steorn گفته است آنها از 12 فیزیکدان دعوت کرده اند تا با دقت زیاد این فن آوری را آزمایش کنند تا بتوان آن را توسعه داد.
مک کارتی می گوید: “چیزی که ما ساخته ایم راهی ست برای طراحی میدانهای مغناطیسی تا هنگامی که دور این میدانها حرکت می کنید به صورتی که نقطه آغاز و پایان حرکت یکجا باشد به انرژی دست می یابید”.
مک کارتی به رادیوی ایرلندی RTE گفت: ” این انرژی از تبدیل منابع دیگر انرژی مثلا انرژی داخلی آهن ربا تولید نشده است بلکه به صورت واقعی به وجود آمده است. هنگامی که این فن آوری شروع به کار می کند جریان ثابتی از انرژی پاک تولید می کند”.
بر اساس یکی از اصول اولیه فیزیک، انرژی به وجود نمی آید و از بین نمی رود بلکه از شکلی به شکل دیگر در می آید.
مک کارتی گفت یک مانع بزرگ پیش رو ، عدم اطمینان به امکان انجام چنین کاری توسط آنها بود. وی گفت: ” در شش ماه اول، واقعا خودمان هم به آن باور نداشتیم. در سه سال اخیر این اکتشاف در آزمایشگاههای خودمان، آزمایشگاههای مستقل و غیره به طور دقیق آزمایش شده است با این حال ما نتوانستیم در باره آن علاقمندی قابل توجه ای در دانشمندان ایجاد کنیم. ما از دانشمندان دعوت کردیم بیایند و آن را به طور محرمانه آزمایش کنند و آنها کاملا خوشحال بودند که کارکردش را تایید می کنند”.
وی گفت: “با این حال برای تجاری کردن و بردن این اختراع به زندگی مردم ما نیاز به تاییدات موثق علمی و دانشگاهی در این حوزه داریم و این خود یک چالش است”.

منبع: Yahoo News

37 دیدگاه

 1. سلام دوست عزيز

  هيچ گونه جريان مخالف قالب يا به تصور شما مافيايي براي استفاده از چنين فن آوري
  وجود ندارد چرا كه در حال حاضر انرژيي كه در دنياي امروز مصرف مي شود بسيار
  با ارزش تر از آن است كه اين گونه براي سود و ايجاد ثروت در اختيار همگان قرار
  گرفته و سوزانده شودبازار هاي شكل گرفته از انرژي امروزي از كنترل خارج شده و
  در واقع ارزش اصلي اين انرژي رفته رفته براي طالبان قدرت مشخص شد همان گونه
  كه مي بينيم براي بدست آوردن و ضبط باقي مانده ذخائر در هر كجاي دنيا كه باشد
  چه كار ها كه نكرده و نمي كنند بسيار اهميت دارد كه انرژيي جايگزين براي مصرف بازار
  و استفاده هاي عمومي مردم معرفي شود و به هر ايده ايي به دقت نگاه و بررسي ميكنند
  از اين جهت نه تنها مخالف نيستند بلكه بسيار هم مشتاق ميباشند

 2. با عرض سلام برای پیوستن به بزرگترین انجمن تخصصی تولید انرژی رایگان و اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای به روز مربوط به آن میتوانید به انجمن آشکار سازان انرژی های ناشناخته بپیوندید و از مزایای بودن با مخترعین این حوزه بهره مند شوید. برای پیوستن به ما میتوانید به شماره ۰۹۳۵۹۴۴۵۱۲۹ نام و نام خانوادگی خود را پیامک بزنید.

 3. سلام دوستان ، آقا محمد همه طرحهای داخل یوتیوپ درست نیستند که ، نباید بدون تجزیه و تحلیل پول صرف ساخت اونها کرد ، عجله نکن و کمی فکر کن قطعا به نتیجه میرسی ، اصلا خودت طراحی کن ، آقای امیر حسینقلی چرا ذهن خودتون رو از چهار چوب هیچ خلاص نمیکنید ، چرا اصلا نمیرید ببینید معنای هیچ چیه ، فیزیک کوانتوم جواب خوبی داره ، بسیار قانع کننده ، ضمنا پیدایش عالم نیز از هیچ بوده ، نه بر اساس حرف من بلکه با اثبات بزرگترین فیزیکدانان دنیا مانند لاورنس ، هاوکینک ، دیراک و … ، وقتی کسی دستگاه رو ساخته باشه دیگه شما هر جور دلیل بیارید قابل قبول نیست ، ضمنا قانون بقای ماده و انرژی هم در سطح کوانتومی هر لحظه نقض میشه عزیز جان ، آقای فیروزکوهی عزیز ، شما خوب گفتین سالهاست که این قضیه کشف شده اما امیدوارم فرهنک استفاده از این منابع نامحدود رایج بشه ،آقا آرزم با علم پیش برو ، همونطور که گفتم ازمیدان گرانش میشه انرژی کسب کرد انگار اون بالا رو نخوندی ، نیروی ارشمیدس خلاف جاذبه حرکت رو به بالا داره ، یکی از طرحهای من همینه ،با محاسبات کامل و دقیق ، میشه ، یخورده دیگه مهلت داشته باشم خدمتتون عرضه میکنم ، با تشکر

 4. باسلام
  تولید برق رایگان امکان دارد و لی از هیچ انرژی به جود نمی آید.همین موضوع تولید برق توسط نیروی دافعه و جاذبه مغناطیس که چند مدل آنها در سایت های مختلف موجود است، من قبلاً تمام اینها راساخته ام و نتیجه گرفته نشده و از روی همین مدل های موجود در سایت ها نیز چندین نمونه ساختم و نتیجه منفی بود،اصل کار آرایش قطبهای مغناطیس در جهت موافق همدگیر در میدان دوار است که با حرکت اولیه توسط نیروی خارجی شروع به کار می کند و اما این چرخه پس از چند دور از کار می افتد( بدون گرفتن نیرو).نتیجه اینکه نیروی دافعه مغناطیس حرکتی را به جود می آور و زمانی به قطب دافعه دیگر می رسد بر گشت می شود و پس از حرکت کوتاه به حالت تعادل و ثابت و بدون حرکت می شود.

  • سلام دوستان ، آقا محمد همه طرحهای داخل یوتیوپ درست نیستند که ، نباید بدون تجزیه و تحلیل پول صرف ساخت اونها کرد ، عجله نکن و کمی فکر کن قطعا به نتیجه میرسی ، اصلا خودت طراحی کن ، آقای امیر حسینقلی چرا ذهن خودتون رو از چهار چوب هیچ خلاص نمیکنید ، چرا اصلا نمیرید ببینید معنای هیچ چیه ، فیزیک کوانتوم جواب خوبی داره ، بسیار قانع کننده ، ضمنا پیدایش عالم نیز از هیچ بوده ، نه بر اساس حرف من بلکه با اثبات بزرگترین فیزیکدانان دنیا مانند لاورنس ، هاوکینک ، دیراک و … ، وقتی کسی دستگاه رو ساخته باشه دیگه شما هر جور دلیل بیارید قابل قبول نیست ، ضمنا قانون بقای ماده و انرژی هم در سطح کوانتومی هر لحظه نقض میشه عزیز جان ، آقای فیروزکوهی عزیز ، شما خوب گفتین سالهاست که این قضیه کشف شده اما امیدوارم فرهنک استفاده از این منابع نامحدود رایج بشه ،آقا آرزم با علم پیش برو ، همونطور که گفتم ازمیدان گرانش میشه انرژی کسب کرد انگار اون بالا رو نخوندی ، نیروی ارشمیدس خلاف جاذبه حرکت رو به بالا داره ، یکی از طرحهای من همینه ،با محاسبات کامل و دقیق ، میشه ، یخورده دیگه مهلت داشته باشم خدمتتون عرضه میکنم ، با تشکر

 5. با سلام ،
  انرژی رایگان وجود خارجی داشته و تناقضی با علم ندارد بلکه خود قانونی نو بحساب می آید ، بنده نمونه ای را ساخته ام که با میدانهای مغناطیسی همنام و دافعه آنها روتوری را ب چرخش درآورده و انرژی تولید میکند ، ضمنا جهت جلوگیری از ضعیف شدن مغناطیس نیز سیستمی طراحی شده که متناوبا موجب تقویت شدت میدان مغناطیسی آهنربا ها شده و این نقص را که پس از مدتی شدت تولید انرژی کاهش یابد را جبران میکند ، ضمنا طرحی دگر نیز دارم که با میدان گرانشی و استفاده از قانون نیروی ارشمیدس قادر به تولید انرژی دایم می باشد ، اگر کسی مایل به همکاری در طراحی سیستم های بهتر و پر بازده می باشد تمایل به همکاری خود را اعلام می نمایم.

  • ﺳﻼﻡ
   اﻗﺎ ﻫﺮﻛﻲ اﻃﻼﻋﺎﺕ ﻛﺎﻣﻞ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ي اﻳﻦ اﻧﺮﮊﻱ ﺩاﺭﻩ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﻣﻴﺸﻢ ﻛﻤﻜﻢ ﻛﻨﻪ

  • سلام؛من هم به شخصه خیلی وقته دارم روی این زمینه کار میکنم و بیشترش با شکست مواجه شده البته موفقیت هایی داشتم و تونستم برای فروش و ثبتش پیش همون ادم های خط قرمزی برم اما چون سیستمم هنوز کامل و بدون عیب نیست نمیتونم هیچ اقدامی کنم اگر کسی ادعا میکنه که تونسته دستگاهی بسازه وجواب گرفته و یا حتی دوست داره که با هم همکاری کنیم با من تماس بگیره راستی فکر میکنم توی ایران من جزء معدود افرادی باشم که توانایی فروش و یا ثبت این اختراعات رو دارم یادتون باشه منم خودم دنبالشم و دلم میخواد به نتیجه برسم پس اگه دوست داشتین حتما میل بزنین.
   [email protected]

  • سلام
   دوستای عزیز من خیلی کلیپ از تولید انرژی دیدم ولی واقعا در مورد صحتش نمی دونم . همین که یک حلقه از اهنربا می سازی و در بیرون از آن نیز یه حلقه با یک طرف قطبهای مخالف با قطب اهنربای حلقه داخلی و طرف دیگر قطبهای غیر همنام با حلقه داخلی، اولا هزینه تمام شده این دستگاه خیلی زیاد است دوما فکر کنم قدرت یا خاصیت مغناطیسی این اهنرباها به شدت در داخل این حلقه ها تحت تاثیر این جاذبه و دافعه ها کم می شود … پس اولا به صرفه نیست دوما شما دارید نیروی مغناطیسی رو که قیمت تمام شده ش زیاد هست رو به برق تبدیل می کنی …. دوستان من زیاد در مورد برق و قوانین بلد نیستم ولی خیلی علاقمندم بتونم در این زمینه به صورت تخصصی مطالعه داشته باشم و حاضر به همکاری هم هستم اگر کسی خواهان کمک و کار با بنده است خواهش می کنم با این شماره ایمیلم [email protected] yahoo.com با بنده در تماس باشد

 6. عزیز من خودم سایت های خوب زیادی در رابطه با انرژی رایگان سراغ دارم فقط همونطور که دوستمون عرض کردن مافیا جلوی توسعه اونا رو میگیره مثلا این سایت رو ببینید پر مطالب باحال انرژی رایگان:http://freeenergy.blog.ir

 7. کسی که حتی راجع به این موضوع که بشه انرژی رو از هیچی تولید کرد یا کلاه برداره یا هیچ فهمی از فیزیک نداره با خود شخص خداوند.

 8. سلام دوستان
  من امروز خیلی اتفاقی از مستندی که از شبکه‌ی یک تلویزیون پخش شد مطالبی در مورد انرژی پاک شنیدم. ظاهرا این موضوع علی‌رغم شگف‌انگیز بودنش سوژه‌ی چندان نو و تازه‌ای هم نیست، ظاهرا سال‌هاست دانشمندانی روی این قضیه کار کردند و حتی برخی از محققین به نتایج عینی و تجربی بسیار مطلوبی هم رسیدند، مانند دانشمندانی مثل تسلا که از مطرح‌کنندگان اصلی بودند. اما نکته‌ی عجیب‌ اینجاست که در هر مورد که موفقیتی بدست آمده، توسط دولت‌ها و صاحبان قدرت، جلوی ازمایش ها در سطح وسیع گرفته می‌شده و از انتشار نتایج ازمایش‌ها جلوگیری به عمل می اومده. به نظر میاد دست یازیدن به همچین تکنولوژی‌هایی خط‌قرمز کسانی‌ست که از فروش نفت و تولیدات صنعتی مربوط به نیروهای تجدید‌ناپذیر و فسیلی منفعت می‌برند باشه. و عجیب‌تر اینکه حتی در مورد انرژی‌ رایگان در سطح وسیعی حتی از نشر مطالب مرتبط جلوگیری به عمل اومده، شاهد بر این موضوع هم می تونه یک جستجوی ساده در گوگل باشه. که اگر شما انرژی رایگان رو در گوگل سرچ کنید واقعا به مطالب زیادی دسترسی پیدا نمی‌کنید. خود من هم بعد از سرچ فقط همین سایت رو پیدا کردم که این هم متاسفانه فقط چند پاراگراف ترجمه از کلیت موضوع به نقل از سایت غیر تخصصی یاهو‌نیوز بود. امیدوارم در این حوضه روشنگری بیشتری توسط عامل‌های اگاه صورت گرفته بشود، تا جلوی روند امپراطوری سازی واحد جهانی و تسلط غنی بر فقیر گرفته بشود.

  • سلام
   من فیلم های زیادی از یوتیپ و آپارات و http://freeenergy.blog.ir دیده ام .
   من یکی از آن ها را (چرخش صفحه با انرژی حاصل نیروی دافعه)به صورت مختصر آزمایش کردم. و نتیجه نه کامل ولی رضایت بخش بود.
   اگه پایه باشید میتوانیم با هم همکاری کنیم قدمی در این راه بزرگ بگذاریم.

 9. سلام لطفا منو راهنمايي كنيد كه آيا برق با جاذبه زمين توليد ميشو يا خير البته غير از توليد برق با آب كه جاذبه اونو به حركت در مياره ممنون

  • با سلام
   قطعات الكترونيكي هستند كه در مقابل فشار توليد جريان الكتريكي مي كنند
   حال تصور كنيد كه اين فشار مي تواند نيروي وزنه اي باشد اما نكته در اينجا است
   كه اين نيرو ميبايست متغير باشد حد مابين ايجاد وزن با مقدار كم شدن وزن مشخص كننده
   مقدار ايجاد جريان الكتريكي است كه اين قطعه مي تواند توليد كند مانند قطعاتي كه
   نور را به جريان الكتريكي يا همچنين حرارت را به نيروي الكتريكي تبديل ميكنند اين قطعه
   نيز وجود دارد
   دوست عزيز هر گونه نيرويي كه بتوان تصور كرد كه در اطراف ما وجود دارند تنها و فقط
   زماني مي توانيم از انها استفاده كنيم كه قادر باشيم مقدار تاثير آن نيرو را در محيط
   يا در نقطعه ايي مشخص شده كنترل كنيم در غير اين صورت همواره استحلاك و اصطحكاك

   قالب خواهد شد يا در نهايت نتيجه چشم گير نخواهد شد

 10. سلام
  من خیلی دوست دارم بدونم نتیجه چی شد؟ یعنی اگه بشه از جاذبه زمین انرژی گرفت به نظرم انقدر ایده عالی است که باور کردنش سخته و اگر کسی واقعا به این علم دست یافته باشه غیر ممکنه نتونه عملیاتیش کنه چون اگه واقعا مافیا وجود داشته باشه شما راحت می تونید این تکنولوژی رو در جلوی چشم مردم قرار بدید حتما کسانی هستند که حاضر به سرمایه گذاری باشند و یا لااقل سوژه خوبی برای رسانه ها خواهد بود

 11. به خدا خجالت داره انقدر ایده های غربی ها رو جعل نکنید اینای که شما ازش دم میزنید شصت سال پیش توسط اونا اختراع شده یعنی شما نمیدونید یا دنبال منافع ش هستید ……..

 12. سلام من یه طرح دارم کی به تولید انرژی بی پایان از اهن رباها کمک میکنه اما تو چندتا سایت خوندم که میگفت انرژی اهن ربا ها به مرور زمان کاهش پیدا میکنه اگه منو در این زمینهراهنمای کنید یا در مورد این قضیه توضیحات بیشتری به من بدید ممنون میشم

 13. من درموردبرق باجاذبه زمین کارهایی انجام دادم میخواستم ببینم باآقای مهندس علیپور چطوری میتونم یک ارتباط کوتاه وچندسوال داشته باشم ممنون میشم منو راهنمایی کنید

 14. با سلام :من مخترع مبدل هندسی مغناطیسی هستم .اختراع من در اصل بیشتر از برقی که مصرف میکند برق تولید میکند .در سایت( نما کالا مبدل هندسی مغناطیسی محبت حق نژاد) شکل این اختراع هست .ببینید وبه دوستان خود هم بگویید ببینند در ضمن اختراعی دارم که بدون نیاز به انرژی اولیه وبصورت مستمر انرژی تولید میکند .سه سال است که اختراعم را ساخته ام.دوازده سال است که بر روی این اختراع فکر کرده ام .هزینه ساخت ماکت این اختراع زیر یک میلیون تومان به هزینه امروز میباشد ولی اگر بخواهیم فول وکامل این اختراع رابسازیم وکاربرد تجاری پیدا کند هزینه چند برابر خواهد شد . فیلم وعکس این اختراع موجود است .

 15. بهترین راه بدست اوردن انرژی رایگان استفاده از جاذبه زمین است تعدادی زیادی از طرحهای مهندس علیپور با تمام مشخصات و تصاویر و کارگرد انها در زمینه انرژی رایگان و موتورهای بدون سوخت در سایت زیر قرار داده شده است
  http://sites.google.com/site/alipouratom2/alipour-free-energy-generator

 16. بهترین راه بدست اوردن انرژی رایگان استفاده از جاذبه زمین است تعدادی زیادی از طرحهای مهندس علیپور با تمام مشخصات و تصاویر و کارگرد انها در زمینه انرزی رایگان و موتورهای بدون سوخت در سایت زیر قرار داده شده است
  http://sites.google.com/site/alipouratom2/alipour-free-energy-generator

 17. به نام خدا
  باسلام و خسته نباشید
  اینجانب علی عزیزی اصل ” پژوهشگر و محقق ” در حدود 30 سال است که تحقیقات و پژوهشهای فراوانی در زمینه های انجام داده و به نتایج شایانی نیز رسیده ام
  در حال حاضر اختراعی در زمینه “انرژی جاذبه زمین” انجام داده ام که تمام کارهای نرم افزاری و در حدود 70 درصد کا ر سخت افزاری ان به پایان رسیده است.
  در اینجا ضمن ارایه فیلم هایی از دست آور ها و پژوهش های خود،اعلام میدارم که اگر با کمکهای بیشتری از طرف سایر پژوهشگران حمایت شوم میتوانم خدمات زیادی به دنیای علم بکنم.لذا نیازمند استفاده از امکانات فنی و تخصّصی پژوهشگران و موسسات تحقیقاتی وصنعتی جهت پیش برد تحقیقات خود هستم.
  از کمک شما محقق گرامی متشکرم
  با تشکر علی عزیزی اصل
  تلفن تماس : -ایران

ارسال یک پاسخ